Banka Bilgilerimiz

NOT !! EFT Gönderimi yaparken lütfen alıcı adına aşağıdaki yazan ticari ünvanı giriniz aksi durumda ödeme banka tarafından iade yapılmaktadır.

Yapı Kredi Bankası Alanya Çarşı Şubesi


 • İBAN : TR
  94 0006 7010 0000 0043 2255 83
      

  Kopyala

 • Ticari ünvan :  
  Alanyanet İnternet İletişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti
      

  Kopyala

Kredi Kartı İle Ödeme Nasıl Yapılır ?

Kredi kartı ile ödeme yapacak kullanıcılar için yapmaları gereken işlemler maddeler halinde hazırlanmış ve görsel olarak ekte sunulmuştur.

 1. Sisteme ilk defa giriş yapacak kullanıcıların öncelikle şifrelerini öğrenmeleri gerekmektedir.Sisteme giriş ekranında "ŞİFREMİ UNUTTUM" butonuna tıklayarak gerekli bilgileri dolduralım.Sisteme kayıtlı T.C. Kimlik numaranızı ve cep telefon numaranızı girdikten sonra gönder butonuna tıklayalım.

 2. Bilgileri doğru girdiğiniz takdirde sistem sizi giriş ekranına gönderecektir.Kayıtlı numaranıza kullanıcı adı ve şifreniz sms olarak geldikten sonra gerekli alanları doldurup "GİRİŞ YAP" butonuna tıklayarak sisteme giriş yapalım.

 3. Sol menüde "PAKET UZAT" linkine tıklayalım.Gelen ekranda uzatma süresini seçtikten sonra "PAKET UZAT" butonuna tıklayarak ilerleyelim.

 4. Ödeme ekranından önceki son işlem için "ÖDEME ŞARTLARINI KABUL EDİYORUM" u işaretleyerek işlemlerimize devam edelim.

 5. Ödeme işlemimizi tamamlamak için gerekili alanlara kart bilgilerimizi girelim ve "ÖDEME YAP" butonuna tıklayarak ödeme işlemimizi bitirelim.

 6. Ödeme işleminizi tamamladığınız takdirde yaklaşık 5 dakika içerisinde sistem ödeme kontrolünüzü yapacak ve seçtiğiniz paket uzatma süresi kadar paketinizi uzatacaktır.

img
isteme giriş ekranında "ŞİFREMİ UNUTTUM" butonuna tıklayarak gerekli bilgileri dolduralım..
img
Sisteme kayıtlı T.C. Kimlik numaranızı ve cep telefon numaranızı girdikten sonra gönder butonuna tıklayalım
img
Bilgileri doğru girdiğiniz takdirde sistem sizi giriş ekranına gönderecektir.Kayıtlı numaranıza kullanıcı adı ve şifreniz sms olarak geldikten sonra gerekli alanları doldurup "GİRİŞ YAP" butonuna tıklayarak sisteme giriş yapalım.
img
Ödeme işlemimizi tamamlamak için gerekili alanlara kart bilgilerimizi girelim ve "ÖDEME YAP" butonuna tıklayarak ödeme işlemimizi bitirelim.
img
Ödeme işleminizi tamamladığınız takdirde yaklaşık 5 dakika içerisinde sistem ödeme kontrolünüzü yapacak ve seçtiğiniz paket uzatma süresi kadar paketinizi uzatacaktır.